Erotické hry online

Zahrajte si některé z oblíbených online erotických her ze seznamu přidaných. Postupně budeme přidávat další super online hry, které si můžete zahrát, jak jinak než zadarmo. Přejeme spoustu erotických chvílích při hraní erotických her.
Pokud jste zde na našem seznamu erotických her nenašli svoje oblíbené erotické hry, klidně nám můžete dát vědět prostřednictvím komentářem pod článkem a my se pokusíme dané hry zařadit do našeho seznamu her.

Danou hru spustíte kliknutím na příslušný název hry, a nebo obrázek hry

 

 

Online hra Kámen nůžky papír Kámen nůžky papír teď online

Zahrajte si erotickou hru online Shifumi With Amandine proti krásné brunetce, která se ráda svlékne pokaždé vaší výhře ale, pokud prohrajete, tak počítejte s tím, že si opět zase obleče naposledy svlečený díl zpět.
Pravidla hry: Kámen je poražen papírem, papír je poražen nůžkami, nůžky jsou poraženy kamenem, a pokud oba hráči ukáží stejný symbol je remíza.
Jestli chcete zaručeně vyhrát v erotické hře kámen nůžky papír teď, tak zde pro vás skupina britských vědců přišla na to, jak. Více zde

 

Online hra Erotický PokerErotický Poker online

Zahrajte si nejoblíbenější online hru Poker s názvem Holdem Strip Belle proti sexy sympatické krásce, která když prohraje všechny žetony, tak odhalí část sexy těla.
Pravidla hry pokeru: Jestliže se teprve s pokerem seznamujete, pravidla hry jsou docela jednoduchá, podrobný návod, jak hrát poker najdete zde. Návody, jak hrát poker nebo se můžete kouknout na nějaký to video návod.

 

Online hra Video puzzleErotické Video puzzle online

Zahrajte si online logickou erotickou hru Video puzzle, kde budete muset ve hře sestavit s kostek krásnou sexy usměvavou tanečnici.
Pravidla hry: Kostky posunujete kliknutím na postranní šipky po stranách kostky. Hra končí až je sexy tanečnice kompletně sestavená od jedničky po devítku. Tomu, komu se povede kompletně složit tuto erotickou sexy video kostku, tak se může za odměnu pokochat nad krásou sexy tanečnice.

 

 

Online hra Push Ball 2Erotická hra Push Ball 2 online

V této erotické hře si zahrajete proti sexy krásce, která při každé nové prohře se vám bude čím dál více odhalovat.
Pravidla hry: V této online hře je na tahu první sexy kráska, která začíná šťouchnutím do koule, podle toho na kterém políčku se koule zastaví, tolik bodů získá. Pak jste na tahu vy a musíte nahrát více bodů, než ta sexy kočka, které proti vám hraje. Tak pokud se vám bude dařit v téhle online hře tak budete, postupovat do dalších kol kde budou erotické obrázky mnohem zajímavější.

 

Online hra Memoria 2Erotické pexeso online

Toto erotické pexeso s názvem Memoria 2 je online hra, která vám lehce eroticky zpříjemní pexeso díky lechtivým erotickým kartičkám s kráskami.
Pravidla hry:  Při rozdání pexesa máte pouze minutu na to aby jste stihli spárovat všechny erotické karty včetně omezeného limitu 54 otočení karet. Tato erotická hra má i léčivé účinky díky trénování paměti. Více o pexesu najdete zde.

 

 

Online hra Road to lust neboli Cesta k chlípnostiRoad to lust neboli Cesta k chlípnosti online

Velmi dobrá erotická hra pro odreagování s dobrým názvem Road to lust neboli Cesta k chlípnosti, která vás velmi pěkně překvapí nejenom s velmi pěknými kráskami, ale i svojí jednoduchou relaxační hratelností, kde potrénujete svůj postřeh při chytání padajících předmětů.
Pravidla hry: Budete muset touto erotickou silnicí projet až do cíle bez úhony a při cestě do cíle chytat kola od auta a přitom se vyhnout padající značky STOP. Jako bonus se vyplatí chytat Super motor, který vám pomůže rychleji projet silnici do cíle. Po projetí jedné cesty se vám otevře další erotická cesta rozkoší s další sexy dívkou, kterou budete moc po cestě vysvléct. Tak hodně štěstí a dojeďte do cíle bez nehod.

 

 

Online hra erotický poker Holdem StripemOnline erotický poker Holdem Stripem

Zahrajte si také celosvětově tuto nejoblíbenější verzi pokeru se sexy nádhernou kráskou, která se nenechá jen tak za darmo svlíknout. Tak jestli budete mít štěstí a zvolíte dobrou taktiku tak se vám svléct krásnou eroticky naladěnou slečnu v této erotické hře určitě povede. Tak jestli jste ještě erotický či neerotický Texas Hold'em online nehráli, doporučuji si nejprve nastudovat pravidla.

Pravidla hry: Myslím si, že nejlepší bude místo toho abych zde vypisoval pravidla hry Texas Hold'em bude určitě jednoduší vás odkázat na podrobná pravidla hry Texas Hold'em. Jakmile se vám podaří zdárně zvládnout nastudovat pravidla hry, tak vám garantuji, že svléknout v této erotické hře pár krásek nebude pro vás žádný problém. Přeji spoustu erotického štěstí, které určitě budete ve hře potřebovat.

 

 

Online hra What's Her Bra Size? - Erotický kvíz známých osobností?Erotický kvíz online známých osobností?

Další oblíbenou kategorií jsou online kvízy. V tomhle erotickém kvízu s názvem What's Her Bra Size? V doslovném překladu (Jaká je její velikost podprsenky?)
Pravidla hry: Budete, jak už je napovězeno hádat velikost podprsenky pro její poprsí dané celebrity na počet bodů. Hra je sice v angličtině, ale hra jde zvládnout i bez znalosti anglického jazyka. Po zdárném dokončení hry budete za dobrý výkon odměněni erotickým obrázkem krásné sexy slečny. Více jak vybrat správnou podprsenku najdete zde

 

Online hra Boobs Quiz (Erotický Quiz prsa, zadek, rameno)Erotický Quiz prsa, zadek, rameno online

Jestli máte ten správný smysl pro detaily, tak erotická hra kvíz Boobs, butt or shoulder je pro vás jako dělaná.
Pravidla hry: V tomhle erotickém kvízu odpovídáte na jednoduché otázky, co vidíte na detailu obrázku jestli prsa, zadek, rameno. Tento erotický kvíz je sice v angličtině, ale hra jde snadno hratelná i bez znalosti jazyka. Stačí si jen zapamatovat že Boobs jsou PRSA, Butt je ZADEK a Shoulder RAMENO. Tak se nezalekněte a vyzkoušejte vaše znalosti v této příjemné hře Quiz.

 

Online hra SolitárioErotický Solitér online

Snad nejznámější a zjednych nejhranější karetních her je už delší dobu Solitér. Tak jestli jste také milovníci této onlainovky tak věřím, že tato verze erotické online hry Solitario se vám bude zamlouvat.
Pravidla hry: Kdo ještě nehrál a chtěl by si zahrát tuto zajímavou karetní hru se sexy erotickými kráskami, tak stačí jen nastudovat jednoduchá pravidla hry Solitéru. Po nastudování vám nebude už nic bránit k erotické relaxaci u erotických motivů karet.

 

Online hra Erotické svlékání online Strip downErotické svlékání online Strip down

Zábavná klasická online hra kostičky s krásnými erotickými obrázky na hrací ploše.
Pravidla hry: Tak jestli se jedná o pravidla hry této zábavné hry Strip down, tak jsou velmi jednoduchá. Musíte klikat myši na barevné kostičky, které zakrývají erotický obrázek. I když hra vypadá jednoduše, tak budete závislí na vaší rychlosti a postřehu. Hra se začíná postupně zrychlovat, tak není moc času na rozhodování. V každém novém nahraném levlu, do kterého se vám podaří probojovat, budou erotické obrázky čím dál více peprnější. Hra erotické svlékání Strip down končí, když se minimálně jeden sloupec kostiček dostane na horní okraj erotické fotografie.

 

Online hra Erotický Pexeso playboyErotický Pexeso playboy

Relaxační flash hra pro dospělé, jak pro kluky, tak holky ve které si zahrajete, známou online hru Pexeso s kartičkami s logem Playboy, kde budete postupně odkrývat erotickou plochu polonahé slečny.
Pravidla hry: Hledejte stejné obrázky slečen na hracích kartách. Po každé najité stejné erotické karty vám karta zmizí a odkryje část sexy obrázku. Více o Pexesu.

 

Online erotická hra najdi pět rozdílů s MiouErotická hra najdi pět rozdílů s Miou

Ve hře Najděte pět rozdílů mezi dvěma stejnými obrázky s krásnou a sexy slečnou jménem Mia. Sice to zní jednoduše, ale jak se na konec sami přesvědčíte, nic lehkého to nebude už jen proto, že rozdíly na erotickém pozadí a pózované sexy slečně jsou minimální. Když budete šikovní, tak vám tato sympatická kráska Mia ukáže mnohem víc erotických póz. Hry najdi pět rozdílů, jsou dobré jak si zlepšit paměť.

Pravidla hry: Hra se ovládá pouze myší. Tato hra najdi pět rozdílů s Miou, je spíše tréninková kde nejste omezení časovým limitem a počtu chybných kliknutí. Tak se nemusíte bát, že se neproklikáte v této hře k cíli.

 

 

Online hra Erotický BlackJackErotický BlackJack online

Blackjack je nejhranější erotická hra na celém světě. V téhle hře Black Jack hrajete proti krásné dívce.Když budete ve hře šikovní a budete mít štěstí, tak při každé vaší výhře si postupně bude pomalu odkládat své sexy prádlo.

Pravidla hry: BlackJack není vůbec složitá hra, ono beztak záleží na štěstí, protože hra Black Jack je založená na náhodě. Abyste mohli nějak strategicky hru ovlivnit, tak doporučuji se seznámit s krásnou dívkou nebo dívky a zahrát si s nimi naživo. Zde najdete Pravidla hry BlackJack

 

Erotická matematická hra onlineErotický matematický test online

Skvělý povedený online test z matematiky pro dospělé. V tomhle erotickém testu budete procvičovat sčítání a odčítání s krásnou sexy učitelkou, jak jinak na čas. Na začátku hry budete dostávat jednoduché matematické příklady, které musíte v daném čase vyřešit. Při každém správném výsledku se vám naskytne pohled na jednu z erotických póz, které jsou čím dál více odvážnější. Pro ty nejlepší z vás, kteří se dostanou do vyšších levlů vám sexy učitelka ukáže mnohem více, než byste čekali. Erotická hra má hlavně procvičovací charakter pro všechny, kteří si chtějí nebo potřebují procvičit matematiku formou erotické zábavy. Věřím, jestli jste ve škole neměli matematiku nikdy moc v lásce tak věřím, že u této hry Math strip 2 uděláte určitě vyjimku.

Kdo by nevěděl nebo by si chtěl jen tak pro zajímavost kouknout na pravidla o sčítání a odčítání tak více se dozvíte zde.

pravidla sčítání / pravidla odčítání

 

Erotický kvíz v českém jazyce onlineErotický kvíz v českém jazyce online

V této erotické hře pro dívky a kluky si zahrajete, jak už název napovídá, velmi povedený kvíz s erotickou tématikou, kde máte na výběr ze čtyř možností, kde je pouze jedna odpověď správně. Každá úroveň má 12 otázek na které musíte, odpovědět nejlépe bez chyby. Po dokončení kvízu vám bude jako odměna zobrazený erotický certifikát, ve kterém se vám zobrazí statistika úspěšnosti v procentech daných levlů, s kterým se můžete klidně pochlubit svým kamarádům a známým.

Kvíz, má velkou výhodu že je v českém jazyce většina erotických kvízů je spíše v angličtině. Tak vyzkoušejte a pochlubte se v komentáři, jak jste dopadli v tomto erotickém testu.

 

Erotická hra Pokr střílení 2 onlineErotická hra Pokr střílení 2 online

Velmi povedená super flash hra od Gamcore s názvem Shooting Poker 2, ve které si zahrajete jednu z nejznámější online her poker, tak trochu jinak. U této hry budete střílet na symboly karet, které poletují kolem krásné, dívky která bude ve hře i vaším protivníkem. Pro takové hry, jako tato, je rychlé rozhodování při sestřelování těch správných karetních symbolů.
Pravidla hry: U střílejícího pokeru jsou stejná pravidla hry jen z tím rozdílem, že si musíte vystřílet lepší karty, než váš sexy protivník. Více o hře Poker a podrobných pravidel najdete zde

 

Erotický Kulečník labyrint onlineErotický Kulečník labyrint online

Zahrajte si super poolbilliard kulečník pro dospělé kde musíte projet labyrintem až do konce hry s krásnými dívky. Jestli jste zrovna milovníci pool billiardu, tak hra Pool mate se vám bude zamlouvat.
Pravidla hry: V tomhle erotickém pool kulečníkové hře musíte červenou koulí postupně poschovávat všechny bílé koule do díry, pro postup do dalších kol. Více o kulečníkových hrách a pravidlech si můžete přečíst třeba na Wikipedii najdete zde vše potřebné o hře Pool.

 

Erotická hra Skořábky onlineErotické Skořápky online

Kdo by neznal hazardní hru Skořápky která je oblíbená především v ulicích měst. V této upravené erotické hře si vyzkoušíte hru Skořábky s krásnou slečnou. Tyto hry jsou vhodné jak pro kluky tak i holky kteří mají rádi hazard.
Pravidla hry: Skořápky hrajete tak že musíte pozorně sledovat schovaný zlatý žeton pod kelímkem. Při zamíchání kelímků musíte uhádnout, pod kterým kelímkem je ukrytý. Více o hře Skořápky se dočtete zde: Hazardní hra Skořápky.

 

Erotická karetní hra Hilo online (Lesbické erotické video focení)Lesbické erotické video focení v karetní hře Hilo

Oblíbená z kategorie karetní hry je hra Hi-lo ve které si v této erotické video hře zahrajete proti erotickému videu, ve kterém se fotí krásné lesbičky. Hra je určená především pro kluky a pro lezbicky založené holky kteří si chtějí zpříjemnit karetní hru s příjemným erotickým videem.
Pravidla hry: Erotická video karetní hra Hilo je jednoduchá musíte uhádnout jestli padne vyšší anebo nižší karta a když se vám bude dařit tak se vám podaří zhlédnout erotické video až do konce.

 • Bodování karet A=1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, J=11, Q=12, K=13

 

Kulečníková erotická hra biliár Karambol ruletaKulečníková erotická hra biliár Karambol ruleta

V sexy erotickém karambolu si zahrajete ze sympatickou striptérkou která vám ukáže v této hře svoje krásné vnady. Tak jestli máte slabost pro krásné holky tak hry jako je tato si určitě zamilujete.
Pravidla hry: Na kulečníkovém Billiball plátně 15 bodových polí kde budete hrát dohromady ze 7 kulečníkovými koulemi včetně té bílé a musíte nahrát na ruletovém plátně co nejvíce bodů. Erotická hra končí, až jsou všechny dívky ve hře svlečený.

 

Erotické hry Mahjong online zdarmaErotické hry Mahjong online zdarma

Mahjong v erotické online verze je tradiční oblíbená ze seznamu logické hry zdarma, ve které budete muset odstranit kameny z erotického herního pole s dívky. Užijte si tradiční čínskou hru Mahjong v erotické super pohodě.

Pravidla hry: Cílem hry Mahjong je odstranit z erotického herního pole všechny kameny postupným klikáním na dvojici stejných neblokovaných kamenů. Více o hře Mahjong hry zdarma se dozvíte na wikipedia Mahjong

 

Erotické hry VirtuaGirl Bubble Shooter onlineErotická hra Bubble Shooter online

Další oblíbená a nejvíce vyhledávaná z online her zdarma jsou hry Bubble Shooter kterou není třeba snad ani představovat. V této upravené erotické hře VirtuaGirl Bubble Shooter si můžete, vybrat z pěti dívek které vám zpříjemní hru krásným striptýzem pro správnou odreagování.
Pravidla hry: V této super návykové logické hře  Bubble Shooter budete muset vystřelovat barevné bubble které mají min. dvě stejné barvy a tak vystřílet všechny bubble na plátně dívky na pozadí.

 

 

Přeji příjemnou zábavu při hraní a výběru super hry online a erotických zvláště :-)

Zahraj si super hry ze seznamu online erotických her pro lepší relaxaci pro dospělé. Hry mají zábavný charakter, který dokáže pobavit jak holky, tak kluky po dosažení věku 18 let. Věřím, že nebude problém si vybrat a zahrát zdarma hry, které zde najdete online ke hraní. Děkuji za každý erotický i neerotický názor níže v komentáři. Přeji příjemnou erotickou zábavu při hraní hry online jak jinak než zdarma.

 

 

Komentáře

No Avatar
Dan (neověřeno) on Út, 03/22/2016 - 16:21

I když nejsem moc velkým fandou online her natož zrovna do těch erotických her, tak tento poker se hraje s kráskou úžasně. Mám rád, když je na co se u hry koukat.

No Avatar
Marta Dokoupilová (neověřeno) on Út, 03/22/2016 - 16:34

Také nejsem moc velká milovnice erotických her, ale erotický poker Holdem Stripem ujde. Je to snad jedna s mála online her, které si na internetu zahraju. Zkoušela jsem si zahrát ještě hru, "Erotická hra najdi pět rozdílů s Miou" a mile mě ta hra překvapila, čekala jsem zezačátku že to bude taková ta lehká klasika ale ono opak než jsem něco našla tak to docela trvalo.

No Avatar
Petr Rychlý (neověřeno) on Út, 03/22/2016 - 18:21

Tak když už se tu teda rozebírají ty erotický hry tak já mám ještě doma erotické karty, které se kdysi prodávali za komárů jako podpultovka. :D No já jen kdyby to tu nějakou slečnu přestalo bavit hrát online ten slavný erotický poker tak se může přihlásit a já moc rád si zahraji s pěknou sympatickou slečnou nebo dívkou při lahvince vína. P.S. Hlavně to nesmíš říct moji manželce :-) Ta by asi erotické hry s druhou polovičkou asi nepochopila :-D Jinak přeji spoustu splněných erotických chvílích nejenom online hrách.

No Avatar
Danča Janů (neověřeno) on Út, 03/22/2016 - 18:36

Já bych si třeba s tebou zahrála ty tvoje retro erotické karty ale za prvé jsi zde neuvedl kontakt na sebe, ani kde bydlíš, tak nevím nevím jestli, se ti někdo ozve ke tvé retro hře. Já jsem třeba s PRAHY a určitě by se mi nechtělo cestovat třeba až na Ostravsko kvůli nějaké erotické hře s kartami min. 30-let propadlými za zenitem. Tak Petře příště uvést alespoň e-mail.

No Avatar
Petr Rychlý (neověřeno) on Út, 03/22/2016 - 18:47

To bych asi čekal dlouho to máš asi pravdu, mě ale bude stačit, když mi to nějaká krásná, romantická kráska napíše do komentáře a já ji mile rád pošlu sem email. Já jen jsem nechtěl kontakt sem zbytečně psát, když se asi žádná neozve. :-D Ale jestli máš zájem, tak ti ho sem pošlu jsem také s PRAGUE :)

No Avatar
Danča Janů (neověřeno) on Út, 03/22/2016 - 19:27

Tak ten e-mail pošli a třeba si zahrajeme erotického pokera :) Za to nic nedáš ne? Maximálně získáš ne? Třeba já nebo nějaká jiná slečna sebou vezme zase nějakou tu stolní erotickou hru a bude večer zábavnější.

No Avatar
Petr Rychlý (neověřeno) on Út, 03/22/2016 - 19:41

Ok, A ty zase sebou nezapomeň vzít tu erotickou hru a já ti slibuji, když se mě ozveš tak já zbavím karty toho stoletého prachu, abys poznala která je která pipi :-) Zde můj email petrrychly14@seznam.cz

No Avatar
Danča Janů (neověřeno) on Út, 03/22/2016 - 19:45

Píšu a nezapomeň poslat i foto jinak žádné erotické hraní a oprašoval bys karty zbytečně

No Avatar
pornok (neověřeno) on Út, 03/22/2016 - 20:01

Koukám, co neudělá jedna nevinná erotická hra online. No asi si projdu pravidla Pokeru na wiki abych se mohl také přidat :)

No Avatar
Čuník (neověřeno) on Út, 03/22/2016 - 20:32

Erotický Pexeso playboy byla moje první erotická hra kterou jsem kdysi hrál online sice mám dojem že kdysi byla hra v mnohem horším rozlišení ale mám dojem že je to ta samá flash hra kterou jsem před asi 11-lety hrál.

Stránky

Přidat komentář

Filtered HTML

 • Nebo můžete použít textový editor CKEditor a obsah pak zkopírovt přes tlačítko Zdroj
 • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

   

  Pravidla pro vkládání komentářů na stránky Wautip – erotické hry

  Komentáře podléhají schválení redakcí stránky Wautip – erotické hry a budou zveřejňovány bez zbytečného prodlení. Vyhrazujeme si však právo nezveřejnit zejména komentáře zabývající se osobou jiného diskutujícího, komentáře urážlivé a vulgární. Dále je zakázáno vkládat do Komentářů nesouvisející odkazy včetně odkazů na erotické porno stránky kde jsou umístěny například erotická videa, porno fotky a jiné.

   

Plain text

 • Nejsou povoleny HTML značky.
 • Nebo můžete použít textový editor CKEditor a obsah pak zkopírovt přes tlačítko Zdroj
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

   

  Pravidla pro vkládání komentářů na stránky Wautip – erotické hry

  Komentáře podléhají schválení redakcí stránky Wautip – erotické hry a budou zveřejňovány bez zbytečného prodlení. Vyhrazujeme si však právo nezveřejnit zejména komentáře zabývající se osobou jiného diskutujícího, komentáře urážlivé a vulgární. Dále je zakázáno vkládat do Komentářů nesouvisející odkazy včetně odkazů na erotické porno stránky kde jsou umístěny například erotická videa, porno fotky a jiné.

   

CAPTCHA
Tato otázka otestuje, jestli jste člověk, aby se zabránilo spamu na webu Wautip - Erotické hry
1 + 0 =
Vyřešte tuto jednoduchou matematickou úlohu a napište výsledek. Např. pro 1 + 3 zadejte 4.